Web Analytics
BallinaSHOWBIZGeorgina Rodriguez sjell pamje nga pushimet në Mallorca së bashku me Ronaldon...

Georgina Rodriguez sjell pamje nga pushimet në Mallorca së bashku me Ronaldon dhe pesë fëmijët e tyre

Georgina Rodriguez dukej në formë të mirë të enjten teksa shijonte një arratisje familjare në Mallorca me Cristiano Ronaldon dhe pesë fëmijët e tyre.

28-vjeçarja shkoi në Instagram për të ndarë një sërë fotosh të ëmbla nga udhëtimi, përfshirë një imazh mahnitës familjare.

Bukuroshja dukej e mahnitshme në një palë sytjena të zeza dhe pantallona të shkurtra të bardha, ndërsa mbante një çantë Louis Vuitton.

Në tetor 2021, çifti zbuloi se prisnin binjakë, por në mënyrë tr.agjike djali i tyre nderroi jete në lindje më 18 prill, por vajza e tyre mbijetoi.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit