Web Analytics

Getinjo miliarder? Kjo është shifra e ‘çmendur’ që ka në kripto

Getinjo ka folur publikisht disa herë për një nga veset e tij me lojërat e fatit.

E nëse kjo fushë rezulton për shumë kë me humbje, ky s’qenka rasti i Getinjos

Reperi, banor i sezonit të parë të Big Brother VIP Kosova ka treguar bilancin e kuletës së tij digjitale në platformën “Stake”.

Stake.com është një nga kazinotë më të njohura në internet në botë, që ofron një shumëllojshmëri të gjerë lojërash kazino, opsione bastesh sportive dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Kazinoja u lançua në vitin 2017 dhe ka fituar shpejt një reputacion si një platformë e besueshme dhe e besueshme për lojtarët në mbarë globin.

Dhe sa është vlera në monedhën virtuale Tron (TRX)?

Plot 804 milionë euro.

Shifra e “çmendur” që reperi zotëron është publikuar nga vetë ai në rrjetin social Instagram.

Getinjo qenka në rrugë të mirë që të shndërrohet shpejt në miliarderin e parë nga reperët shqiptarë.

Kujt do i shkonte mendja?

Shiko videon:

Nga rubrika