Web Analytics
BallinaSHOWBIZGili bën ndryshim në pamje, nuk njihet në foton e fundit

Gili bën ndryshim në pamje, nuk njihet në foton e fundit

Gili kohëve të fundit ka një përkushtimt ë jashtëzakonshëm në pamjen e jashtme.

Ajo me rregullimet e shumta që bën për vetën, gjithmonë bie në sy dhe merr vëmendje me stilin që ka.

Në një imazh të fundit, teksa shihet e rregulluar deri në detajin më të vogël, bie në sy ndryshimi që ka realizuar.

Si gjithmonë, këngëtarja duket se vetëm po rinohet.

Shpesh merre vemendje edhe me pamjen fizike, por edhe me veshjen.

Ajo se fundmi shihet me floket e bardhe, por vemendje merre edhe me fytyren e saj.

Duket si te ishte vajze e re.

Binduni me imazhin e saj./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit