Web Analytics

Gili niset për dasmë, e ka veshur fustanin tamam si të nuseve të reja

Botuar nga: InfoKosova

Gili është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në muzikë, me projekte të suksesshme.

Gili është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në postimin e fundit ajo shihet se është nisë për dasmë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT