Web Analytics

Gjysmë e zveshur, Fjolla i “tranon” meshkujt në pozën e fundit

Botuar nga: InfoKosova

Fjolla Morina, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar, më shumë se për profesionin e saj, ajo më shumë është përfolur për jetën e saj private.

Lidhja dhe ndarja e saj me bisnizmenin e saj Fisnik Syla, vazhdon që edhe sot të bëjë bujë të madhe.

Mirëpo, duket se Fjolla këtë histori e ka hedhur pas, pasi është duke u përgatitur për këngën e saj të re.

Në klip duket se ajo do të duket bo.mbastike, pasi në imazhin e fundit që ka ndarë ajo është shfaqur gjysmë e zveshur.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT