Web Analytics

Gresa me mesazh të koduar për Andin, e quan atë të pafytyrë dhe mashtrues?

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sot ajo ka publikuar disa maska në Instagramin e saj, që duket si një mesazh i koduar për një mashtrim apo pafytyrësi.

Mos ndoshta ky mesazh është për ish të dashurin e saj, Andin?/ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika