Web Analytics

Gruaja e Shpat Kasapit ia numëron të mirat dhe sakrificat e këngëtarit

Botuar nga: InfoKosova

Gruaja e Shpatë Kasapit, Selvia edhe njëherë shprehi dashurin e madhe që ka për këngëtarin mes një postimi.

Ajo ia numëroi sakrificat që bën Shpati, që familja e tij të jetë e lumtur.

Ndër tjera Selvija tha se Shpati asnjëherë nuk ankohet nga lodhja dhe e mbizotëron dëshira për të punuar sa më shumë.

Çifti kanë një jetë të lumtur familjare, shkruan “Kosovarja”.

Më poshtë keni postimin e plotë të Selvijës:

Të FUNDIT