Web Analytics
BallinaSHOWBIZGruaja e Sinan Hoxhës prej majës së gishtave e deri në maje...

Gruaja e Sinan Hoxhës prej majës së gishtave e deri në maje të kresë, krejt zi

Sinan Hoxha është i martuar prej vitesh me bukuroshen Andrra Destani nga Tetova, por që ka jetuar për shumë kohë në Gjermani.

Çifti janë prindër të dy fëmijëve dhe portreti familjar i tyre duket mjaftë i bukur e i lumtur.

Andrra, si shumë nga gratë e këngëtarëve, është mjaftë e afeksionuar pas paraqitjes së jashtme, veshjes, grimit e kurimit në përgjithësi, shkruan “Kosovarja”.

Në një nga fotot e fundit, si asnjëherë më parë Andrra shihet e tëra në të zeza.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit