Web Analytics

Habit, ish banorja e Big Brother Albania: Lojë kanë bërë Luizi dhe Graciano

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmjen e djeshme Graciano Tagani është larguar nga BB VIP.

Pavarësisht se ju dha mundësia e dytë Graciano zgjodhi të njëjtën lojë.

Por ajo që na ka bërë pērshtypje është një koment i ish banores të BB Genta Gjalpi.

Në një video të BB VIP ajo shkruan: “Pas Luizit ka qenë Graciano për lojë”.

Kjo duket si një ironi e Gentës e cila bën krahasimin e Gracianos me ish fituesin e BB VIP 2 Luiz Ejllit.

Ku më tepër duket në nota tallëse, gjithësesi nuk ka marrë asnjë përgjigje prej tyre.

Të FUNDIT