Web Analytics

Habit Nora Istrefi, e publikon nënën e saj në këtë gjendje!

Botuar nga: InfoKosova

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që me zërin dhe pamjen e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut, që nga moment i daljes në skenë ajo ka sjell vetëm hite të padiskutuara dhe të pëlqyera shumë nga fansat.

Kanë kaluar rreth dy vite që kur ajo dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, ë nga ajo kohë shpesh është përmendur se çifti mund të rikthehen se bashku, madje ka qenë vet Nora ajo e cila se fundmi është shprehur ‘pro’ një bashkimi me ish-burrin e saj.

Megjithatë deri me tani, nuk ka ende asgjë zyrtare mes tyre, edhe pse si Nora ashtu edhe Roberti në këtë kohë vazhdojnë të jenë beqar, se fundmi Nora ka ndarë me ndjekësit e saj një video të nënës së saj.

Duke pirë kafe, nëna e Norës, këngëtarja Syzana Tahirsylaj shfaqet pa grim dhe e pa rregulluar, per me tëpër shikoni si po duket ajo ne videon me poshte ku megjithate nene e bije duken mjaft zonja/ORAinfo/

Shiko videon:

Të FUNDIT