Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Ja kush ia pa hairin më së shumti Big Brother VIP Albania 1

Pjesëmarrja në shtëpinë më të famshme shqiptare Big Brother VIP Albania 1, padyshim që të jep një vëmendje të madhe te publiku shqiptar.

Ai i cili dinë të luaj lojën mbetet gjithmonë në zemrat e publikut, shkruan InfoKosova.

Jo gjithmonë del ashtu siç e mendon.

Nganjëherë kjo vëmendje mund edhe të bëjë dëm.

Dj Pm e Sarah Berisha dhe Dj Dagz e Einxhel Shkira ishin ata me të cilët ia pan hairin më së shumti Big Brother pasi ende po vazhdon lidhja e tyre, për dallim nga Donaldi e Beatrix të cilët lidhja e tyre nuk funksionoi gjatë./InfoKosova/

Shiko fotot:

Të fundit