Web Analytics

Hykolli lë mbrapa kapitullin me Taynën, merr në menaxhim këngëtaren rivale të saj

Botuar nga: InfoKosova

Për një kohë të gjatë nën menaxhimi e kishte këngëtaren Tayna, por siç duket Rinor Hykolli e ka mbyllur tashmë këtë kapitull.

Hykolli tani e tutje nën menaxhim do ta ketë këngëtaren Yanina, pra ajo do të jetë nën menaxhimin e Friends Entertainment.

Ky bashkëpunim është konfirmuar edhe përmes një fotografie në Instagram, ku Yanina shihet brenda një studios në prezencën e Hykollit dhe producenti Cricket.

Shiko foton:

Të FUNDIT