Web Analytics

I habiti të gjithë, Luana Vjollca e ka zmadhuar edhe më shumë gjoksin

Botuar nga: InfoKosova

Luana Vjollca është moderatore dhe këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është shumë punëtore dhe këtë e tregon vazhdimisht.

Aktive është shumë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit gjoksi i saj duke akoma më i madh, duke ngritur kështu dyshimet se e ka zmadhuar atë./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT