Web Analytics

I uruan vdekjen pas operacionit të vështirë, Jori Delli i del në mbrojtje ish banores

Dea Mishel po kalon një periudhë të vështirë me pasi më herët gjatë ditës ajo bëri një postim ku shprehte shqetësimin për mesazhet që ka marrë së fundmi në Instagram.

Midis tyre kishte edhe nga ata që i uronin vdekjen pas operacionit të vështirë që kaloi.

Ndërkohë Jori, mikesha e saj ka vendosur gjithashtu të bëjë një postim në mbështetje të saj ku thotë se askujt nuk duhet t’i urohet vdekja pasi lëndohen të afërm dhe familjarë.

Shiko foton:

Nga rubrika