Web Analytics

Ia mban stilit si unike por Tayna imiton këngëtaren me famë botërore

Botuar nga: InfoKosova

Tayna ka publikuar një video ku shihet në dukje derisa ngjason me këngëtaren më famë botërore Shakirën.

Derisa dëgjohët një zë që e thërret Shakira, Tayna nuk heziton të bëj lëvizje që imiton këngëtaren e njohur.

Video është bërë virale në rrjete sociale.

Edhe veshja dhe flokët ngjasojnë shumë me stilin e Shakirës/Kosovarja

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x