Web Analytics
BallinaSHOWBIZI'a pa sherrin TikTok-ut, ja pse policia e bastisi shtëpinë e Vali...

I’a pa sherrin TikTok-ut, ja pse policia e bastisi shtëpinë e Vali Corleones

U raportua se shtëpia e Vali Corleones u bastis sot, lajmin për Express e ka konfirmuar Sherif Sherifi, avokati i Vali Corleones.

Ai tha se kjo kontrollë ka rezultuar e pastër dhe bastisja ka filluar në orën 09:45 dhe ka përfunduar pas prës 10:00.

Bastisja sipas avokatit Sherifi është bërë për shkak të TikTokut, pasi klienti i tij është përdorues i kësaj platforme.

“Vali nuk ka qenë të shtëpia, bastisja ka ndodhur për shkak të Tiktokut, Vali është përdorues i platformës ku janë paraqitë mjete financiare dhe për këtë ka ndodhë”, tha ai.

Avokati tha se policia ka konfiskuar telefonin e Anitës -shoqes së Valit.

“Edhe telefonin e Anitës e kanë konfiskuar, shoqes së Valit.

Vajza ja ka dhënë edhe pasvordin se ska pas diçka të vecantë”, tha ai për Gazetën Express.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit