Web Analytics

Ia “qellon” opinionisti Nderim Neziri, del podcasti i Afrones me Bleron

Pak javë më parë në “The Elite Way”, u fol gjerë e gjatë për podcastin e Bleros dhe Afrona Dikes.

Ky podcast, ishte ndaluar të dilte, pasi Blero tha se Afrona kishte dramatizuar shumë.

Në debat e sipër me Bleron, gazetari Nderim Neziri deklaroj i bindur se podcasti do të dalë, pasi sipas tij krejt është strategji.

Bleri, i kishte thënë të mos ngutej.

Pak javë më pas, podcasti pa dritën e publikimit.

Shiko videon:

Nga rubrika