Web Analytics

Ilnisa më në fund tregon se si e priti vajza lidhjen e saj me Meritonin

Botuar nga: InfoKosova

Ilnisa Agolli, ish banore e “Big Brother VIP Albania 3”, ka qenë së fundmi e ftuar në një intervistë për “Natën me Aulonën”, ku foli për rrugëtimin e saj në reality show.

Ilnisa tregoi edhe se si e priti e bija lidhjen e saj me Meritonin.

Ajo u shpreh se vajza e saj është një fëmijë i lirë dhe tolerant.

“Gjëja e fundit që më shkonte ndër mend ishte që Anaisi të më kërkonte llogari dhe nuk e ka bërë”, tha Ilnisa.

Ish-banorja shtoi se kur ishin shtrirë së bashku, ajo kishte kthyer kurrizin dhe i kishte thënë: “Nëse të merr malli për Meritonin më përqafo”.

“Në atë çast bota ndaloi” – përfundoi Ilnisa.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MCN TV (@mcntv.al)

Të FUNDIT