Web Analytics

Ilnisa ‘provokon’ Meritonin me të pasmet, ky është reagimi i tij

Botuar nga: InfoKosova

Teksa mbrëmjen e djeshme produksioni njoftoi për heqjen e dënimit të caktuar për Ilnisën dhe Meritonit këta të fundit kanë qenë për gjatë gjithë ditës në praninë e njëri-tjetrit.

E ndërsa Ilnisa pak momente më herët ka qenë në dhomën e grimit së bashku me Meritonin, duket sikur e ka ‘provokuar’ paksa këtë të fundit me të pasmet e saj.

Meritoni: Ilnisa po ndihem i provokuar.

Ilnisa: Mendo zemër, detyra të rëndësishme të presin.

Meritoni: Obobo vdiqa, po pse më provokon ashtu?

Ilnisa: Tallesh ti? Po se nuk kam çfarë bëjë në këto momente dhe po të provokoj ty…

Shiko videon:

Të FUNDIT