Web Analytics

Ilrjana e “Big Brother VIP Kosova” shfaqet me një pozë provokuese, a e ka parë Adri?

Botuar nga: InfoKosova

Ilirjana Saddiu është këngëtarja e cila u bë e famshme gjatë kohës së qëndrimit në “Big Brother VIP Kosova”.

Ndonëse ka kënduar edhe më herët, ishte pikërisht ky format televiziv që e aktualizoj imazhin e saj dhe e afirmoj talentin që ajo ka.

Iliriana gjatë rrugëtimit në shoun real u bë disa herë meme me batutat e saj.

Në anën tjetër, ajo di të jetë edhe seksi, hot, provokuese…/kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT