Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

“Influencuesi më i mirë”-Ky është banori i BBV që fiton më shumë nga postimet, ja shifra

Përpos çmimit të madh që një prej banorëve të Big Brother VIP Albania do të ketë mundësinë ta fitojë, pjesa më e madhe e tyre janë duke përfituar edhe nga promovimet në llogaritë e tyre të rrjeteve sociale.

Mes tyre, banori që duket se fiton një shifër të konsiderueshme parash për postim është aktori Romeo Veshaj.

Ka qenë Anaid Kaloi ai që ka treguar në “E Diell” se në Instagram-in e Romeos, për një postim mund të paguhet edhe 3 mijë euro.

Sa i përket kontratave, Anaidi tregon se nuk ka poshtë 10 apo 20 mijë eurove.

“Mund të shkojnë dhe 3 mijë euro për një postim.

Kontratat nuk mbyllën nën 10 apo 20 mijë”- tha ndër të tjera Anaidi.

Të fundit