Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Ish banori“tallet” hapur me veshjen e Kristit

Ronaldo Sharka ishte njëri nga ish banorët që ka komentuar situatat brenda edhe pas eliminimit.

Ai gjatë gjithë kohës ka mbështetur Luizin, shkruan lajmi.net.

Së fundi ai është “tallur” me veshjen e Kristit.

Ish banori këto reagime i ka bërë në ‘Instagramin’ e tij.

Pas kësaj ai ka postuar edhe një video tjetër ku ka shkruar: Kristi tani që doli nga “BBVA” dhe e pyesin për veshjet në “Prime”.

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu