Web Analytics

Ish banorja e BB VIP humb babain: Gjysma e shpirtit tim u shua…

Botuar nga: InfoKosova

Ish-banorja e “Big Brother VIP1” dhe këngëtarja e njohur Xheisara Frisku, ka ndarë një lajm të trishtë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Nëpërmjet një statusi të ndjerë, shoqëruar me një fjongo të zezë, artistja ka treguar se babai i saj ka ndërruar jetë.

“Gjysma e shpirtit tim u shua bashkë me ty babi”, ka shkruar Xheisara.

Shiko videon:

Të FUNDIT