Web Analytics

Ish banorja e “BBVK” me ofendim të rëndë për Zana Avdiun

Botuar nga: InfoKosova

Zana Avdiu është komentuar pafund në media rozë dhe rrjete sociale për deklaratën që kishte bërë.

““Fëmijët janë luks”, është shprehur ajo”.

Duket se kjo deklaratë e ka revoltuar dhe ish banoren e “BBVK”, Brikendën.

E cila ka postuar një foto të Zanës duke e ofenduar rëndë nën reshta:

“Truri është luks, prandaj un skam”.

Shiko foton:

Të FUNDIT