Web Analytics

Ish gruaja e Stresit mbulon gjoksin vetëm me litarë

Botuar nga: InfoKosova

Kejsi është ish e dashura e reperit të njohur shqiptar, Stresit.

Historia e tyre u bë shumë më njohur nga hyrja e reperit në Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se tashmë gjithçka mes Kejsit dhe Stresit ka përfunduar.

Megjithatë, Kejsi po e jeton jetën e saj si mos më mirë, madje vazhdimisht tregon se po merret me veten.

E në fotografinë e fundit, ajo duket shumë provokative, ku ka ekspozuar edhe gjoksin./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT