Web Analytics
BallinaSHOWBIZIsh-Zotëriu i parë, ish-bashkëshorti i Jahjagës, shfaqet me gruan e dytë

Ish-Zotëriu i parë, ish-bashkëshorti i Jahjagës, shfaqet me gruan e dytë

Ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga bënë shumë ze edhe tash me paraqitjet dhe aktivitet e saj.

Kurse, jeta private shpesh është tema kryesore i medieve, sidomos lidhja e saj me ish-bashkëshortin, Astrit Kuqi.

Ky i fundit është përfolur shumë për një lidhje të re, pas ndarjes nga Jahjaga.

Derisa Kuçi tashmë është në lidhje të re, të cilën madje e mbanë në foto të profilit në rrjetin social “Facebook” me mbishkrimin Dashnia, Jahjaga ende e ka statusin “single”.

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit