Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Ja çfarë mban Mozzik dhe Getinjo në shtëpinë e tyre që ia kujtojn Hanen

Getinjo ka postuar një selfie të vetes në instagram, por ajo që bie në sy është sfondi i shtëpisë pas tij.

Në foto duket një pikturë e Mozzik dhe Hanës, i ngjitur pas muri.

Mesa duket ky detaj kaq i bukur i kujton ato vogëlushen që jeton larg.

Shiko foton:

Të fundit