Web Analytics

Ja çka bëjnë Robini dhe Marigona kur bebi është në gjumë

Botuar nga: InfoKosova

Një vit më parë bokseri Robin Krasniqi dhe Marigona Krasniqi u bënë prindër për herë të parë.

Ata sollën në jetë një djalë, shkruan InfoKosova.

Të shumta ishin fotografi të cilat i publikuan me bebushin në krahë.

Së fundi, Marigona dhe Robini gjetën kohë të realizonin një fotografi të përbashkët pasi djalin e kishte zënë gjumi./InfoKosova/

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT