Web Analytics
BallinaUncategorizedJa ku dhe për kë po jeton Nita e “Kafeneja Jonë”

Ja ku dhe për kë po jeton Nita e “Kafeneja Jonë”

Dikur seriali “Kafeneja Jonë”, ishte në apsolut më i ndjekuri dhe më i pëlqyeri nga shikuesit kosovar.

Ai, për vite me radhë ishte në transmetim, por jo më, pavarësisht kërkesave të vazhdueshme të publikut që të rikthehet sërish.

Një nga personazhet e pëlqyer të serialit ishte edhe ai i Nites, që luhej nga aktorja asaj kohe e njohur, Leonora Mehmetaj.

Leonora prej vitesh jeton larg Kosovës, gjegjësisht në SHBA dhe siç e thotë edhe vetë jeton për vajzen e saj. /Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit