Web Analytics

Ja se si vallëzohet nëpër dasma, në gjithë botën [Video]

Botuar nga: InfoKosova

Çdo vend në botë ka zakonet dhe traditat e veta dhe ato dallojnë gjithsesi nga njëra tjetra.

Shih se si festojnë në festa familjare në Itali, Indi, Brazil, Turqi,….

Shiko Videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT