Web Analytics

“Je një monstër!”- Sara i reagon ashpër deklaratës së babait, publikon dokumentin e divorcit

Botuar nga: InfoKosova

Sara Gjordeni ka ardhur me disa reagime në InstaStory pas deklaratave të babait të saj.

Ky i fundit deklaroi sot se, “Nga mamaja e Sarës u ndava sepse më tradhtoi, e kapa vetë”.

Gjithashtu ai hodhi poshtë deklaratën e Sarës, e cila pak ditë më parë u shpreh se i ati e ka nxjerrë nga shtëpia bashkë me mamanë dhe u ka djegur shtëpinë.

Për këto, Sara ka reaguar ashpër në InstaStory, ku ndër të tjera e konsideron babain e saj një ‘monstër’

Shiko fotot:

Të FUNDIT