Jemi mësuar ta shohim të grimosur, Engjellusha Salihu ‘nuk njihet’ pa make-up

Engjellusha Salihu njihet si vajza e këngëtares Shyhrete Behluli, e në të njëjtën kohë ajo ka publikuar disa këngë dhe është pritur mjaft mirë nga publiku.

Ajo njihet gjithashtu si një personazh mjaft aktiv nëpër rrjetet sociale dhe shpesh herë publikon fotografi dhe pamje nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, në një InstaStory, ajo ka befasuar me dukjen derisa është shfaqur pa grim, përkrah nënës së saj, këngëtares Shyhrete Behluli.

Ajo që bie në sy është ndryshimi që vërehet në këtë paraqitje, me atë që jemi mësuar zakonisht ta shohim. /IndeksOnline/