Web Analytics

Jonida iu duke e pa rëndësishme, nuk do i besoni syve ꞔfarё po bёnte bashkёshorti i saj gjatё finales sё madhe

Botuar nga: InfoKosova

Jonida Vokshi , prezentuesja e BBVK njihet per jeten e saj private pasi qe edhe bashkeshorti I saj eshte nje aktor i njohur nga Kosova Besnik Krapi.

Qysh prej se filloj edicioni i dyte i BBVK duket sikur Besniku, i ka lene te githa punet dhe ka marre persiper perkujdejsen e femijeve te tyre duke lene keshtu Joniden te shkelqej ne punen e saj.

Se eshte nje baba I perkushtuar, Besniku e tregoi edhe mbreme i cili gjate finales se madhe ai vendosi te luaj me vajzen e tyre./VEQSHQIP/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT