Web Analytics

Juli e pranon, ja kush i’a paska blerë makinë dhe banesën

Botuar nga: InfoKosova

Një personazh i spikatur në mediat rozë.

Bëhet fjalë për Juliana Nura.

Ish-banorja e ‘Big Brother Vip Kosova’ përflitet shpesh për jetën private.

Ajo ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM ku mes tjerash zbuloi pak detaje edhe nga kjo pjesë.

Kush i’a paska blerë asaj makinën dhe banesën?

Për më shumë ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom

Shiko videon:

Të FUNDIT