Web Analytics

Ka bërë buzët? Postimi i Bes Kallakut tërheq vëmendjen e ndjekësve

Botuar nga: InfoKosova

Bes Kallaku ka zgjedhur një formë shumë të çuditshme për të postuar në Instagram.

Teksa në foton e tij të fundit shihet me flokët e çrregullta dhe imazh jo shumë të kuruar, disa ndjekës kapin detajin që tërheq goxha vëmendje.

Bëhet fjalë për buzët e Besit ku një numër i madh ndjekësish e kanë akuzuar se ka bërë ndërhyrje në to.

Shiko foton:

Të FUNDIT