Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Kaderi e Lumi fotografohen të veshur me shumë stil, kaq bukur po duken krahë njëri-tjetrit

Kaderi është njëra ndër banoret e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo duket se është një vajzë tejet seksi dhe ekstravagante.

Kaderi brenda shtëpisë është lidhur me një tjetër banor, me Lumbardhin.

Në fotografinë e fundit ajo bashkë me Lumbardhin po duken tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Të fundit