Web Analytics

Kaderi me këtë foto sonte do ta shkrij Lumbardhin

Botuar nga: InfoKosova

Kaderi është njëra ndër banoret e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo duket se është një vajzë tejet seksi dhe ekstravagante.

Kaderi brenda shtëpisë është lidhur me një tjetër banor, me Lumbardhin.

Në fotografinë e fundit, Kaderi shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT