Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Kaderi publikon foto, i bëhet kjo pyetje përvëluese për Lumbardhin

Është aluduar për një krisje në lidhje të çiftit më të ri Kaderit dhe Lumbardhit, kjo filloj pasi ata kanë larguar njëri tjetrin nga rrjetet sociale, dhe fotot e përbashkëta.

Por, si duket Lumbardhi nuk po i largohet Kaderit as në fotot personale të saj.

Kjo sepse në foton e postuar së fundit nga modelja e njohur, ndjekësit kanë parashtuar disa pyetje përvëluese.

Si duket kjo nuk e shqetëson Kaderin ndonëse ato komente janë ende në foton e saj./kosovarja

Shiko komentin:

Të fundit