Web Analytics

Kaderi si “miza në mjaltë”, ja ku e dërgon tash Lumbardhi

Botuar nga: InfoKosova

Çifti i njohur Lumbardhi dhe Kaderi po i shijojnë ditët së bashku të lumtur.

Çifti pas disa ditë pushimi në Spanjë, kanë shkuar edhe në Austri.

Kaderi ka publikuar një video teksa shihen në veturë bashkë me Lumin.

Ndiqeni për më shumë në video.

Shiko videon:

Të FUNDIT