Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Transformimi i Anita Haradinajt, habit ndjeksit pa grim

Të gjitha figurat publike kujdesën që të shfaqen të kuruara në çdo paraqitje.

Por, të pakta janë ato të cilat “guxojnë” të shfaqen pa grim në publik.

Për moderatoren e opinionisten e BBVK, Anita Haradinaj, kjo nuk paraqet asnjë problem.

Në një video e cila e ka publikuar salloni ku është rregulluar, i është bërë dallimi para dhe pas vendosjes së grimit.

Dallimi është jo shumë i madh dhe mund të thuhet lirshëm se duket bukur edhe pa grim./Indeksonline

Shiko videon:

Të fundit