Web Analytics

Kaderi ‘tenton’ ta bëjë xheloz Lumbardhin, nuk përmbahet me veprimin e fundit

Botuar nga: InfoKosova

Kaderi u bë e famshme pas hyrjes në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Ajo dukej një vajzë seksi dhe ekstravagante.

Ndërsa lidhja e saj me fituesin e edicionit të dytë të BBVK, Lumbardhin ka bërë që ajo të marrë shumë vëmendje në opinion.

Cifi edhe pas daljes po vazhdojnë të shijojnë në maksimum lidhjen e tyre.

E se fundmi, Kaderi ka publikura disa fotografi ku shfaqet e veshur me fustan të bardhë e të ngushtë.

Në këtë pamje, Kaderi ekspozon linjat e saj turpe në top formë.

Duke ja kthyer të pasmet aparatit, Kaderi do ta bëjë xhemoz Lumbardhin me këtë veprim. /ORAinfo/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kicaj kader (@kaderkicaj_)

Të FUNDIT