Web Analytics

Kaderi zbulon këmbën më shumë se ҫ’duhet, ky është reagimi i papritur i Lumbardhit

Kaderi është njëra ndër banoret e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo duket se është një vajzë tejet seksi dhe ekstravagante.

Kaderi brenda shtëpisë është lidhur me një tjetër banor, me Lumbardhin.

Ndërkaq, jashtë shtëpisë ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në fotografinë e fundit, ajo shihet me një fustan ku ka zbuluar këmbën, derisa Lumbardhi e ka quajtur “queen”./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika