Kadrie Canolli me këtë paraqitje merr vëmendjen e të gjithve në Zvicërr

Në Zvicër po mbahet eventi i modës të markës së famshme botërore, Guess.

Nga Kosova po merr pjesë në këtë event modelja dhe kreatorja e famshme, Kadrie Canolli.

Në këtë ngjarje, Canolli është takuar me kreatorin e famshëm, Paul Marciano.

Biondja joshëse ka ndarë një foto me Marcianon, ndërsa në storje ka njoftuar se e pranishme është edhe modelja shqiptare, Oriola Marashi./Indeksonline/