Web Analytics

Kallashi e harron zanatin e vjetër, shikoni si është mbuluar

Nga: InfoKosova

Ajo është ndër personazhet më të njohura dhe më të përfolura në vendin tonë.

Në secilën paraqitje merr vëmendje e shfaqet tejet unike në stil.

Bëhet fjalë për Kallashin.

Njerëzit ndryshojnë, gjithashtu vit pas viti ka ndryshuar shumë edhe valltarja, Donjeta Kosumi.

E njohur si Kallashi, ajo u bë e famshme para disa vitesh kur përfunduan në publik fotot dhe videot e saj nga klubet e vallëzimit.

Kallashi, edhe më tej e bënë punën e saj, ama është edhe sigurë e njohur publike, kjo edhe falë shfaqjes në rrjete sociale.

Nëse dikur shfaqej shumë terheqese, në postimet e kohëve të fundit janë më ndryshe, më serioze dhe ajo është dukshëm më e mbuluar.

Duhet lutje për tu zbuluar, apo…?.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,457FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT