Web Analytics

Kallashi mbyllet në këtë dhomë, rri e zhveshur 24 orë

Botuar nga: InfoKosova

Kallashi dikur është marrë edhe me muzikë, por ka kohë që e ka lënë atë dhe duket se nuk do ti kthehet më.

Ndërkohë, sikur e ka braktisur edhe aktivitetin në rrjete sociale, pasi rrallë po shihet me postime të reja.

Dikush po thotë që është dashuruar, është në lidhje, të tjerë se ka probleme, e disa se është shumë rehat e qetë.

Kallashi, duket se nuk e ka ndërmend të rikthehet./kosovarja

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT