Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Kaltrina Mikushnica na befasoi të gjithëve sot, na tregoi një anë të saj që nuk e kishim ditur

Moderatorja Kaltrina Mikushnica është një ndër më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër.

Kaltrina po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet nga përditshmëria e saj.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se qenka edhe një patriote e vërtetë./ORAinfo/

Shiko foton:

Të fundit