Web Analytics
BallinaSHOWBIZKaq ngroht e përqafon Meda Lulen

Kaq ngroht e përqafon Meda Lulen

Meda dhe Lulja janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Dyshja gjithmonë shkëlqejnë me momentet e shumta që publikojnë, duke shprehur dashurinë që kanë për njeri tjetrin.

Këtë imazh të fundit, që ka e ka publikuar Lulja, shihet duke e përqafuar fortë gruan e tij.

Po ashtu, shihen që të dy janë pa komplekse dhe nuk ndalen duke bërë postime të tilla.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit