Kaq njejtë po duken Semi Jaupaj dhe Beatrix Ramosaj

Të dyja janë këngëtare të talentuara dhe mjaftë të njohura për publikun e gjërë.

Semi Jaupaj dhe Beatrix Ramosaj ndanë bashkë ditë të tëra jetese brenda shtëpisë së “Big Brother Albania VIP”.

Semi, ndryshoj totalisht mendim për Beatrixen në momentin që kjo e fundit u lidh me Donald Veshajn, ish të dashurin e mikes së ngushtë të Semit.

Në parim duket se dy këngëtaret nuk kanë thuajse asgjë të përbashkët, ama në këtë foto ngjajnë si binjake./Kosovarja/