Web Analytics

Kaq shumë është rritur vajza e Arbenites dhe Feros, është berë për mashallah

Botuar nga: InfoKosova

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është mjaftë aktive në mediat sociale.

Ajo ka publikuar pamje mjaftë të bukura me vajzën e saj Ninën.

Kujtojmë se modelja është mjaftë e lidhur me vajzën e saj ku shumë herë ka treguar me ndjekësit.

Gjithashtu Ismajli është duke punuar për projekte të shumta./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT