Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Kiara Tito publikon foton e parë pas lindjes

Kiara dhe Luizi janë bërë prindër të një vajze për herë të parë.

Lajmin e bukur ajo e ka ndarë në mediat sociale ku ka treguar se vogla tyre quhet Luna Mari Ejlli.

Pak minuta më parë moderatorja ka ndarë një foto teksa shihet në dhomën e spitalit ku është shprehur “Mos u shqetësoni mama, bëhet më mirë”.

Kujtojmë se me ardhjen e vajzës në jetë çifti ka pranuar urime të shumta nga fytyrat e njohura publike./kosovarja

Shiko foton:

Të fundit